Polykarbonát

Pro svoje mechanické vlastnosti jsou polykarbonátové brýlové čočky doporučovány jako korekční brýlové korekční čočky do dětských obrub, pro sportovní a outdoorové aktivity.

Neobvykle lehké

Polykarbonátové brýlové čočky jsou o 20% lehčí než běžné plastové čočky.Při použití v brýlích ani nevíte, že máte nějaké brýle na nose.

Extrémně odolné proti rozbití

Polykarbonátové brýlové čočky jsou téměř nerozbitné. Jejich uživatel může žít aktivním životem bez obav, že se ocitne v situaci, kdy by mohl tyto brýlové čočky rozbít.

Velmi tenké

Polykarbonátové brýlové čočky jsou velmi tenké. Každý, ať už jste myop, hypermetrop nebo presbyop, budete spokojen s estetickou stránkou těchto brýlových čoček.

100% ochrana proti UV záření

Polykarbonátové brýlové čočky bez jakýchkoliv dalších úprav 100% ochrání Vaše oči před škodlivým ultrafialovým zářením. To oceníte zejména při aktivním pobytu v přírodě.

Samozabarvovací

Samozabarvovací polykarbonátová brýlová čočka je extrémně lehká a odolná čočka, která se přizpůsobí jakýmkoliv světelným podmínkám v rekordně krátkém čase a nabízí tak Vašim očím perfektní komfort a pohodu vidění.