Služby

Zhotovení brýlí

Zhotovíme vám brýle podle lékařského předpisu, vámi sdělených hodnot nebo podle „Vyšetření zraku“. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější a nejelegantnější brýlové obruby z naší široké nabídky. Naši odborníci – oční optici a registrovaní optometristé – vás rádi provedou opravdu širokou nabídkou brýlových čoček, poradí a nabídnou nejvhodnější varianty, předvedou demonstrační vzorky a barevné vzorníky brýlových čoček.

Samozřejmostí je možnost úpravy nebo změny tvaru u vrtaných brýlí. Všechny brýle zabrušujeme sami v našich dílnách s pomocí moderní techniky. Vaše nové brýle vám pečlivě anatomicky upravíme pro pohodlné nošení a kvalitní vidění. Následné úpravy a přizpůsobení námi zhotovených brýlí jsou samozřejmě zdarma.

Provádíme též výměnu brýlových čoček do vašich stávajících brýlí.

Vyšetření zraku

Potřebujete pouze brýle a hodiny strávené v čekárně, nebo několika měsíční objednací doba Vás děsí? Navštivte naše Oční centrum a naši pracovníci, registrovaní optometristé, provedou na moderních přístrojích odborné vyšetření zraku, určí přesnou objektivní a následně subjektivní refrakci (potřebné dioptrie do brýlí) pro co nejlepší vidění do dálky i blízka.

Poté po zhodnocení životních a pracovních návyků zákazníka doporučí nejvhodnější řešení problému s viděním.

Na toto vyšetření je nutné se objednat. (Cena vyšetření dle ceníku.)

Provádíme je v Očním centru v Tachově (tel. +420 374 724 302).

Aplikace kontaktních čoček

Naši pracovníci, registrovaní optometristé, provedou na moderních přístrojích odborné vyšetření předního segmentu oka a určení přesné refrakce (potřebná dioptrie) a následně aplikují nejvhodnější kontaktní čočky pečlivě vybrané podle naměřených parametrů. Poté naučí nositele nasazovat a sejmout kontaktní čočky a zaškolí ho v manipulaci a používání jeho nových kontaktních čoček.

Při aplikaci kontaktních čoček zákazník obdrží 1 pár plnohodnotných čoček zdarma, pouzdro na kontaktní čočky a roztok na čištění a uchovávání kontaktních čoček taktéž zdarma. Dále zákazník získá svoji bonusovou kartu s možností získání slev při nákupu kontaktních čoček.

Na toto vyšetření je nutné se objednat. (Cena aplikace kontaktních čoček dle ceníku.)

Provádíme je v Očním centru v Tachově (tel. +420 374 724 302 / +420 374 633 180).

Opravy

Menší opravy, výměnu drobných dílů a čištění brýlí ultrazvukem provádíme na počkání.

Vaše zlomené brýle sletujeme do 2 – 3 dní.

Jsme schopni zajistit také kompletní opravu brýlí včetně nových povrchových úprav (galvanické pokovení a barva).