Transitions

transitions

Jak dobře uvidíte v budoucnu zaleží i na brýlových čočkách, které nosíte již dnes.

Uvnitř v místnosti jsou totiž samozabarvovací brýlové čočky ESSILOR Transitions tak čiré, že nikdo ani nepředpokládá, že právě Vy nosíte samozabarvovací plastové čočky ESSILOR Transitions.

Venku na jasném slunečním světle se brýlové čočky ESSILOR Transitions zabarví téměř k nerozeznání od slunečních brýlí.

Brýlové čočky ESSILOR Transitions reagují velmi rychle a přizpůsobují se aktuálním změnám světelných podmínek. Vždy propustí do Vašeho oka právě takové množství světla, které Vám umožní komfortní vidění bez oslnění. Díky tomu si ani neuvědomíte, že nosíte brýle.

Můžete si vybrat mezi brýlovými čočkami Transitions zabarvujícími se do šeda a brýlovými čočkami Transitions zabarvujícími se do hněda. Brýlové čočky Transitions lze použít do jakékoliv brýlové obruby pro každodenní celodenní nošení.

Přesvědčte se, co samozabarvovací čočky Transitions pro Vás dělají.

Chrání Váš zrak

UV záření může časem poškodit Váš zrak. Samozabarvovací brýlové čočky Transitions Vám pomáhají chránit Váš zrak tím, že 100% blokují nebezpečné UV záření –každý den po celý den.

Optimalizují kvalitu vidění

Příliš mnoho nebo naopak příliš málo světla snižuje kontrast. Samozabarvovací brýlové čočky ESSILOR Transitions Vám pomáhají vidět jasněji tím, že zvyšují kontrast vidění za všech světelných podmínek.

Zvyšují komfort vidění

Oslnění snižuje kvalitu Vašeho vidění, způsobuje mhouření očí a jejich únavu. Samozabarvovací brýlové čočky ESSILOR Transitions efektivně snižují oslnění a ve spojení s antireflexní vrstvou minimalizují rušivé nežádoucí odrazy.

PAMATUJTE

čím lépe uvidíte, tím lépe se budete cítit.

Brýlové čočky Transitions chrání Vaše oči před slunečním zářením stejně, jako Vy chráníte svou pokožku při slunečním dni před škodlivým UV zářením.

Každý potřebuje ochranu před škodlivým UV zářením, což je důvod proč byste měli Vy a Vaše rodina pečlivě vybírat ty pravé brýlové čočky pro každodenní užití.
Brýlové čočky

Transitions a dětské oči

Dětské oči jsou nejcitlivější. Děti tráví mnoho času venku a jejich nitrooční čočka, která je „propustnější“ než u dospělých, umožňuje větší negativní působení UV záření na sítnici.

Brýlové čočky Transitions – chytrá volba